Generic selectors
Dokładne wyszukiwanie
Search in title
Search in content
Szukaj we wpisach
Szukaj na stronach

Należymy do Polskiej Izby Biznesu!

Powrót

Miło nam poinformować, że Mo jest członkiem Polskiej Izby Biznesu- Wielkopolskiej Izby Gospodarczej, a Prezes Zarządu Grupy Cermag piastuje stanowisko Prezesa Zarządu PIB.

Poniżej wyciąg z założeń Izby:

TOŻSAMOŚĆ
Jesteśmy organizacją samorządu gospodarczego. To, co przede wszystkim określa naszą tożsamość, to wspólnota wartości oraz skoncentrowanie na dążeniu do realizacji przyjętej misji.

Przedsiębiorcy PIB – WIG starają się kształtować swoje firmy i doskonalić siebie w oparciu o uniwersalne wartości i etykę osadzoną w tradycji filozofii klasycznej i kultury chrześcijańskiej. Realizuje się to w dążeniu do praktykowania podstawowych wartości: roztropności, męstwa, umiarkowania i sprawiedliwości. W swych działaniach Członkowie PIB – WIG odwołują się do społecznej nauki Kościoła Katolickiego, szczególnie do wywiedzionej z niej etyki pracy i przedsiębiorczości.

MISJA i CELE
Misją PIB – WIG jest wspieranie się wzajemne członków w generowaniu wzrostu firm i rozwoju osobistym. Chcemy także wpływać na kształtowanie dobrych warunków rozwoju przedsiębiorczości w Polsce oraz dążenia do rozwoju potencjału cywilizacyjnego, gospodarczego, społecznego, politycznego i kulturalnego Polski, dla zachowania jej dziedzictwa oraz zwiększenia podmiotowości i znaczenia w skali Europy i świata oraz do umocnienia wspólnoty narodowej.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby. Jest to miejsce, gdzie każdy z członków może liczyć na wsparcie. Pomagamy przede wszystkim sobie nawzajem, ale i wszystkim innym, którzy potrzebują wsparcia, dzieląc się nimi dobrem i talentami. Dzielimy się doświadczeniami – tymi dobrymi, jak i złymi – aby każdy z nas mógł rozwijać swoją działalność w sposób harmonijny, budując kulturę innowacji i wzrostu swoich firm.

Więcej na http://www.pib-wielkopolska.pl 

Ikona

Bezpłatnie magazynujemy zakupiony
przez Ciebie towar przez okres
12 miesięcy od daty zakupu.
Z Mo oszczędzasz czas i miejsce!

Ikona

W salonach Mo możesz zasięgnąć
porady dyżurujących architektów lub
umówić się na indywidualne konsultacje.

Projekt i realizacja Kreatik
Strona korzysta z plików cookies
OK